MaSaL FoRuM Hayat Zaten Masal'dan İbaret  

Geri git   MaSaL FoRuM Hayat Zaten Masal'dan İbaret > (¯`·._) MasaLForum Yaşam ve Eğlence (¯`·._) > Güzel Sözler ve Mesajlar

MasaLForum Özel Konu Ve Duyurular
Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Eski November 27th, 2012   #1
!. ωєвмαѕтєя .!
 
Kenshi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üye No: 1
Üyelik tarihi: Jan 2012
Nerden: мf мєякєz (:
Yaş: 28
Mesajlar: 15.863
Konular: 10497
Rep Puanı: 865
Standart Yıllık Yazısı Örnekleri 2


örnek yıllık yazıları - mezuniyet yıllık yazıları - yıllık yazısı örnekleri

Her ne kadar Lise 2’de matematik derslerinde beraber oturmasak da koca 3.5 sene nasıl geçti anlayamadım seninle. Hiç birinin yüzünü daha önce görmediğim sınıfa ilk girdiğimde "Ben kimle oturacağım ya?" demiştim. İşte o kim, sen oldun.Annemden çok seni gördüm lise boyunca.Çok alıştığım için ayrılmak zor gelecek diyemiyorum. Çünkü içimden bir ses ikimizin de aynı üniversiteye gideceğini söylüyor.Bu yüzden içim rahat.Ps oynarken akli dengemi bozduğum günleri, derste çeneni koparıp İzlanda’ya götürmeni çok arayacağım kesin.Üniversite yıllarında çok istediğim şeylerden biri de aynı evde kalıp Ps 2 almaktır.O zaman 70 senede bitiremeyiz üniversiteyi herhalde.Gelmiş geçmiş bütün yaşadıklarımız, her kahkahamız adına sonsuz teşekkür ediyorum DEV kalpli sınıf arkadaşıma.

ERHANArka sıramın değişmez elemanı Emin,eğer arkamda oturmasaydın bu lise nasıl bitecekti bilmiyorum.Derslerde bana yaptığın yardımlar Amerikan yardımlarını geçti. Bu yüzden aramızdaki arkadaşlık bağı gün geçtikçe arttı.Bir de unutulmaz anılar var tabi.Ps bozmalar, çeşitli şanssızlıklar gibi.Seninle sohbet etmek de gerçekten çok eğlenceliydi.Ps oynamakta sınıfta beni en çok zorlayan sendin.Senin özelliklerin anlatmakla bitmez.Tabi dünyada olan biten her şeyle ilgilisin ve çok konuda bilgi sahibisin.Hayatında lise hayatın gibi başarılarla dolu olsun,beni unutmak gibi bir karaktersizlik de yapma ha!

ENES

Ders+spor+müzik+sinema+ps+.........Her bir yetenek var bu adamda yaa...Hocalar seni örnek öğrenci olarak görse de aslında sen ne çakalsın var ya.Test çözerkenki muhteşem ses efektlerini beynimize kazıdığını bil!!! On parmağında on marifet valla... Parmaklar da uzun olunca aşmış bir insan çıkıyor karşımıza.Har zaman böyle cana yakın,güler yüzlü ve mantıklı ol!Bir de bizi unutma ve güzel sohbetlerinden mahrum bırakma sakın!Pink Floyd 4ever (What has become of you?)

DİDEM-GÖZDEAbi sen çok mu süt içtin ya? Çok mu basket oynadın gibi aptal sorularla yüzleşme kaderini benimle paylaşan arkadaşım... Seçici müzik anlayışı, geniş bir film kültürü,büyük bir spor yeteneği ve üstün zeka.Bende bıraktıkların bunlar. Bir de duygusallığın var tabi, içine sakladığın kocaman bir kalbin.Sevmeyi seven bir anlayışın ürünü inşallah hak ettiğin mutluluğu elde edersin.

ORKUNUzun boy, geniş omuzlar ve bulunması zor o karizmatik duruş.Bu fiziksel özelliklerin yanısıra, müthiş bir kişilik ve görünüşün ardında sessiz sedasız yol alan o duygusallık.Bunların hepsi kimde mi? Tabi ki Emin’de .Birkaç merhabayla geçiştirdiğimiz ilk iki sene sonunda başladı seninle dostluğumuz ve öyle güçlendi ki bir daha bozulmayacak.Merak etme unutmadım ve unutmayacağım seninle yaşadıklarımızı, maçlarını izleyebilmek için okuldan kaçtığımız o günleri, yazlıkta beraber kalırken yaptığımız o tavla maçlarını. Her ne kadar sen beni mars etsen bile seninle tavla oynamanın ayrı bir zevki oluyor ve tabi sınıfın bir ucundan diğerine birlikte söylediğimiz o şarkılar.Hepsinin ayrı bir zevki vardı.Seni hiçbir zaman unutmayacağım.Mutluluklar peşini bırakmasın!

MEHMETBasketbol hayatındaki başarılarıyla sınıfımızın medarı iftiharı,aynı zamanda maçlara gitmek için izin almamızın tatlı bir bahanesi olmuştur o.Hazırlıktan itibaren öğretmenlerin bize örnek gösterdiği gözde öğrencilerdendir.Ancak hiçbir hoca onun içindeki fırtınaları keşfedememiştir.Sen olmasan biz ne yapardık Emin?? O sorularımızı kime sorardık? Sorsak bile kim bize öyle güzel güzel sabırla anlatmak için uğraşırdı?? Tabi ki HİÇ KİMSE, onun için biz elimizdeki kitaplarla senin yanındayız.Sen de bizi bırakma olur mu? Lise bitse de bizim sana hayatla ilgili sormak istediklerimiz olabilir ,onun için seni hep yanımızda hissedelim.Umarız bütün istediklerini elde edersin!!Her şey gölünce olsun!!!

SILA-MELİHAZeki ve sosyal ! komple bir sporcu , yakışıklı. Sınıfın Emin’i çünkü. Seni ifade edebilecek başka kelime bulamıyorum. Hayat boyu mutluluklar. İnşallah hayatta istediğin her şeyi elde edersin. KAZIMBu kadar çok yönlü olmayı nasıl başarıyorsun, bu koşuşturmacanın içinde çözemiyorum.Hem derslerinde bu kadar başarılı hem de kültürel açıdan insanları etkileyen bir cevhere sahipsin.!Arkadaş canlısı,sevecen,yardımsever... Söylenecek ne kadar güzel söz varsa hepsine sahipsin, hep böyle kalman ve yeni arkadaşını hiç unutmaman dileğiyle!!!

DİCLEOğlum Emin hatırlar mısın bilmiyorum ama seninle ilk defa bir basketbol sahasında tanışmıştık, o zaman şu an olduğu gibi benden uzundun. Lise hayatım ne kadar aradaki farkı kapatmaya çalışsam da görüldüğü gibi yine benden uzunsun. Umarım hayatın boyunca kazanacağın başarılar, basketbol hayatındaki kadar kalıcı ve uzun olur. Umarım ileride bir gün bir basket sahasında buluşunca senin üzerinden smaç basacak duruma gelirim. 3 yıl boyunca yaşadığımız o güzel günleri asla unutmayacağım ve de beden derslerindeki o müthiş forvet ikilisini de(Nobre-Hooijdonk). Hayatındaki her şey istediğin gibi olsun,koçum!!! Beni unutma

BUĞRACronenberg kadar sıra dışı ve garip,

Hitchcock kadar çatlak,

J.Nicholson kadar kurnaz,

Pacino kadar sessiz ama malı götüren birisin.

İşte sen böyle ilginç bir şahsiyetsin.Bir bakıyorum kendi kendine konuşup garip hareketler yaparak soru çözüyorsun.Ya da sessizce yerinde oturuyorsun ama her muhabbetin içindesin; her şakadan, espriden haberin var.Bir olay olsa yakanı o kadar kolay sıyırıyorsun ki kabak yanındakilerin başına patlıyor. Hele sıcaktan beynin sulandığında o kadar iğrenç espriler yapıyorsun ki, daha garibi benim de beynim sulandığından olsa gerek o esprilere gülebiliyorum.Ama muhabbetini gerçekten çok seviyorum. Dakikalarca sıkılmadan, uzun uzun izlediğimiz filmlerden bahsediyoruz. Hatta sen daha konuşuyorsun. Üstelik hiçbir zamanda olayları kronolojik olarak anlatmazsın. Bir başından bir sonundan ama olsun alıştım artık. Sayende imdb’nin son haberlerinden, bütün listelerden haberim oluyor. Bu muhabbetler artık geleneğe dönüştü. Benim için olmazsa olmaz.Hayatında başarılar. Senden önce İtalya’ya gidersem kart atarım.

GÜZİNSınıfın kadrolu uzunlarından. Tam bir spor aşığıydı. Hem futbolu iyi oynar hem de basketbolu. Hocaları ikna edip gittiğimiz okul maçlarında az Emin diye bağırmadık, sen de bize bakmaz smaç diye bağırdığımızda hiç oralı bile olmazdın. Bu konularda hep mütevazı davranır, bahsetmekten kaçınırdın. Seninle arka arkaya oturduğumuz dönemlerde çok dalga geçer, eğlenirdik. Hepsi unutamayacağım güzel dakikalardı. Hep programlı, düzgündün. Her şeyin hep yerli yerindeydi. Bu sayede zekanı da kullanıp başarıyı yakalarsın umarım.İnşallah hayat boyu böyle kalırsın.Hayatta başarılar!!!

ALİSelvi boyunla ilk dikkati çekenlerdendin hazırlıkta benim için. Aynı diyardan geldiğimizi öğrendiğimde ilk yakınlığı hissettim sana karşı.Çok yönlü, renkli kişiliğin sayesinde bir çok kişi gibi benim için de en iyi arkadaşlardan biri oldun. Senin için maçlara kaçtık, azar yedik, her boş derste büyük bir sevinçle, beraber mahallemizin yolunu tuttuk. Nostaljik şarkıları(Çile bülbülü) avazımız çıktığı kadar bağırarak söyledik, stres attık. Lisenin ve bizim mahallenin unutulmayanlarından olacaksın benim için. Her şey dilediğin gibi olsun!

GÜLŞENEşsiz bir kişiliksin sen. Yanında hiç sıkılmadığım, en önemlisi eğlendiğim, mutlu olduğum arkadaşımsın. Seninle birlikteyken gülücükler hiç eksik olmadı yüzümde. Bir korku filmini anlatırken bile güldürürsün beni. Hiç bıkmadan saatlerce müzikten, sinemadan, futboldan, basketboldan, konuşabiliriz seninle. Sonra yazılı öncesi bir sabır taşı olur; bana bir şey öğretmek için çıpınırsın.En çok da o zamanlar severim seni. Şaka şaka!! Ben seni hep severim. Bazen de dağıtmış şekilde bağıra bağıra şarkı söyleriz. Özellikle “Çile”yi söylerken o içindeki sanatçı ruhun açığa çıkar.Bu sırada kızların sana olan hayranlığı bir kat daha artar.Kızlar demişken, sakın üniversiteye gidip de kızlara dalma. Seni çok iyi yerlerde görmek istiyorum çünkü. Bir de beni hiç unutma tamam mı? Hep mutlu kal!

NURBANUUzun boyu ve girişken tavırlarıyla dikkatimizi çekmişti ilk olarak. Sonra tek eliyle sözlük karıştırışı, derslerdeki başarısı, bütün muzurlukların içinde olup ama kendini belli etmeyişi ve basketteki yeteneğiyle gösterdi kendini. Dakikalar boyu uzatarak söylediği “Çile Bülbülüm” şarkısı sınıftan çok rağbet alınca o da gaza gelip, repertuarına tüm damar şarkıları ekleyip hem kendine hem de bize acıklı dakikalar yaşatıyor. Arkadaşımızın en son keşfettiğimiz yeteneği ise kendi kendini eğlendirebilmesidir. Öyle ki onu yalnız başına değişik hal ve hareketlerde görebilirsiniz. Bu tavırlarıyla hepimizi güldürmeyi başarmıştır. Umarız derslerindeki başarılarını hayatın her alanında sürdürebilirsin.

RÜMEYSA-GİZEMİşte sınıfın yağız delikanlısı. Sessiz sedasız her işini halleder de insanın ruhu duymaz. Geçer pencere kenarına, açar önüne akademik kitapları, ansiklopedileri sabahtan akşama kadar bir daha gören olmaz. Ama helal olsun süper repertuarı var. Yerli ,yabancı, pop, rock, klasik müzik, Türk sanat müziği... Tam bir ayaklı TRT radyosu. Bir de kendisi acayip futbol hastası ve ne yazık ki Fenerbahçe taraftarıdır.[Emin olun onun suçu değil şartlar öyle gerektirmiş.] Ama okul basket takımının vazgeçilmezidir.[O da yedek olmadığı anlarda.] İnşallah gittiğin her yerde mutlu olursun.

YİĞİT

alıntı


Dabulyu Dabulyu Dabulyu Nokta Masalforum Nokta NetSefacan..Ƽȝ
Kenshi isimli Üye şu anda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sponsor Reklamlar
Cevapla

Etiketler
2, yazısı, yıllık, örnekleri

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Yeni Mesaj yazma yetkiniz Aktif değil dir.
Mesajlara Cevap verme yetkiniz aktif değil dir.
Eklenti ekleme yetkiniz Aktif değil dir.
Kendi Mesajınızı değiştirme yetkiniz Aktif değildir dir.

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Gezi Yazısı Nedir - Gezi Yazısı Örneği Kenshi Türkçe 0 November 23rd, 2013 13:53
Mezuniyet Yıllık Yazı Örnekleri Kenshi Edebiyat 1 March 10th, 2013 23:56
Yıllık Yazısı Örnekleri Kenshi Güzel Sözler ve Mesajlar 0 November 27th, 2012 22:34
Mezuniyet Yıllık Örnekleri - Mezuniyet Yıllıkları Kenshi Bilgi Kaynağı 0 August 2nd, 2012 01:04
ImageChef Masa Yazısı Kenshi ImageChef 0 February 5th, 2012 15:12

Bütün Zaman Ayarları WEZ +5 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 20:13 .

Sistem Bilgileri Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2016, vBulletin Solutions, Inc.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.1
Koruma kalkanları DEVREDE!
Kuruluş : 11 Ocak 2012
Tema Dizayn : Kenshi - StepNe

5651 Sayılı Kanun'un 8.Maddesine ve T.C.K'nın 125. Maddesine göre Sitemizdeki Üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildiriniz

>